Rumia w ciągu ostatnich lat intensywnie się rozwinęła, stając się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania. Ta lokalizacja oferuje optymalne połączenie walorów związanych z bliskością natury oraz wygodną infrastrukturą. Miasto leży przy zachodnich, zalesionych stokach szerokiej Pradoliny Ka­szubskiej, jest doskonałą ofertą dla tych, którzy są związani z Trójmiastem, ale czas wolny wolą spędzać z dala od jego zgiełku.
Odkryj okolicę

Wodna rozrywka dla całej rodziny

Osiedle Rajskie Zacisze jest położone zaledwie 4,5km od nowego Aquaparku “Aquapark Reda”. Wodny park z wieloma zjeżdżalniami (w tym jedna z rekinami!) i basenami, także dla najmłodszych.

Wypocznij na słonecznej plaży

Jedynie 10km dzieli  Rajskie Zacisze od plaży w Rewie, na którą można dojechać ścieżką rowerową oraz wygodną drogą.

Dla aktywnych

W bliskim sąsiedztwie osiedla Rajskie Zacisze znajdują się liczne obiekty rekreacyjne, w tym basen, hala widowiskowo-sportowa, stadion, skate park, stadnina koni oraz ścieżki rowerowe.

Blisko na zakupy

W pobliżu osiedla znajduje się centrum handlowe “Janowo”, Targowisko Miejskie, 3 km dalej duże centrum handlowe Port Rumia Auchan, a kolejne 3km od osiedla znajduje się Galeria Rumia z jednym z najnowocześniejszych Multikin w Polsce.

Nowoczesna szkoła i przedszkole

Nieopodal znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa oraz przedszkole.